Menu Zamknij

Dostawa międzynarodowa

24h/7 dni w tygodniu - cała Europa

O nas

Royal Spedition – firma transportowa
na miarę Twoich potrzeb.

Royal Spedition to najwyższej klasy specjaliści, pełni pasji, wiedzy i zaangażowania. Wieloletnie doświadczenie w transporcie i spedycji pomogło nam w stworzeniu solidnych fundamentów pod własny biznes. Dzięki temu jesteśmy w stanie wyznaczać nową jakość w branży TSL, realizować skuteczne pomysły i tworzyć ekonomiczny transport.

Transport i spedycja międzynarodowa - Royal Spedition

Specjalistyczna wiedza, doświadczenie i nieustanna chęć rozwoju sprawiają, że oferowane przez nas usługi są najwyższej jakości. Indywidualne podejście do klientów i świeże, nowoczesne spojrzenie zaowocowało tym, że Royal Spedition posiada już pięć biur:

 • we Wrocławiu,
 • w Poznaniu,
 • w Lesznie,
 • w Gdańsku,
 • w Swarzędzu.

Za naszą pracę doceniają nas nie tylko klienci. Na swoim koncie posiadamy wiele nagród i certyfikatów, m.in. Zadowolony Konsument, Firma Godna Zaufania czy Uczciwy Przedsiębiorca.

Royal Spedition – firma spedycyjna dla Ciebie.

Już od 2014 roku służymy naszym klientom, zarówno mniejszym firmom, jak i dużym przedsiębiorstwom, kompleksową organizacją transportu krajowego i międzynarodowego dowolnego towaru. Nasza specjalizacją są ładunki na samochody do 3,5 tony. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego dokonujemy szczegółowej wyceny w zależności od:
 • miejsca załadunku i rozładunku,
 • wagi ładunku,
 • rozmiarów ładunku.
Codzienne zadania z zakresu transportu i logistyki realizujemy w oparciu o pracę ludzi, którzy podchodzą do swoich zadań z pasją i zaangażowaniem. Dlatego cechuje nas jakość i terminowość. Już od pierwszego kontaktu z naszą firmą, każdy klient otrzymuje dedykowanego Specjalistę, doświadczonego w danym segmencie rynku, który od początku do końca prowadzi cały proces.
Lat doświadczenia
0
Typów pojazdów i naczep
0
Spedytorów i opiekunów
0

Nasza oferta

Usługi wykonywane
przez Royal Spedition

 • Spedycja międzynarodowa
 • Transport międzynarodowy
 • Transport towarów niebezpiecznych
 • Magazyny
 • Odprawy celne

Naszą główną specjalizacją są ładunki ekspresowe na auta do 3,5 tony.

Zapewniamy międzynarodową ekspresową dostawę dokumentów, paczek i ładunków do wszystkich krajów Europy – i to w mgnieniu oka!

Skontaktuj się z nami, opowiedz o szczegółach zlecenia, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę!

Transport i spedycja międzynarodowa

Transport i spedycja międzynarodowa to cały zakres działań, których celem jest translokacja ładunku do innego państwa. To główny filar działalności Royal Spedition. Nasi doświadczeni spedytorzy organizują procesu przewozu błyskawicznie i kompleksowo – od A do Z. Zajmujemy się także sporządzeniem odpowiedniej dokumentacji i dopilnowaniem szeregu formalności, dzięki temu Ty jesteś spokojny i możesz zajmować się rozwijaniem własnego biznesu!

W usłudze transportu i spedycji zapewniamy:

Magazyny

Zależy nam na pełnej i kompleksowej obsłudze naszych klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie i fachowa wiedza pozwalają nam na zaoferowanie usługi magazynowania. Co więcej, wdrażamy zarówno standardowe rozwiązania, jak i oferujemy indywidualną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb i oczekiwań.

W usłudze magazynowania zapewniamy:

Transport towarów niebezpiecznych

Towary niebezpieczne są szczególnym rodzajem przesyłek ze względu na wyższy poziom zagrożenia podczas ich transportu. Transport ADR wymaga więc zachowania zwiększonej ostrożności i przestrzegania ścisłych regulacji, przepisów i restrykcji. W Royal Spedition doskonale znamy przepisy prawa transportowego oraz niezbędne wytyczne związane ze sposobem pakowania przesyłek niebezpiecznych, z oznaczaniem takich przesyłek i ich dokumentacją.

W ramach usługi transportu towarów niebezpiecznych zapewniamy:

Odprawy celne

Doskonale rozumiemy, że Twoja firma potrzebuje wiarygodności wszystkich procedur celnych w pełni zgodnych z obowiązującymi przepisami. Dlatego nasi specjaliści koordynują szereg usług umożliwiających kontrolę i ograniczenie niezgodności w transakcjach międzynarodowych. Zapewnimy Twojej firmie dopasowane, indywidualne rozwiązania w celu optymalizacji, obsługi i koordynacji formalności celnych.

W usłudze odprawy celnej zapewniamy:

Dlaczego warto postawić
na Royal Spedition?

Jesteśmy obecni na rynku od 2014 roku.

Doświadczenie w transporcie i spedycji oraz terminowość i jakość naszych usług przekładają się na zaufanie i zadowolenie naszych klientów.

Cechuje nas profesjonalna i indywidualna obsługa.

W Royal Spedition to klient jest w centrum uwagi! Dlatego zapewniamy bardzo bezpieczną sieć komunikacji i partnerskie relacje oparte na zaufaniu.

Mamy miliony zrealizowanych zleceń na koncie.

Sukcesywny rozwój i poszerzanie kompetencji pozwalają nam dostarczać najlepsze rozwiązania w branży TSL, zaspakajając wszystkie oczekiwania naszych klientów.

Nasi klienci

Zaufali nam